Na polskim rynku zabawek pojawia się nowy zawodnik – amerykańska firma Backyard Discovery. Jest to ważna marka, której produkty można zdecydowanie zaliczyć do kategorii premium. Wykonane są z najwyższej jakości drewna cedrowego, a wyposażenie jest nieporównywalnie bogatsze od domków konkurencji.

Najlepsze zabawki z drewna

Firma Backyard Discovery to podmiot innej renomowanej amerykańskiej marki zabawek ogrodowych, a mianowicie Step2. W odróżnieniu od firmy-matki, Backyard Discovery produkuje wyłącznie zabawki z drewna, a nie z tworzywa sztucznego. Są to zatem zabawki ekologiczne i w pełni przyjazne dla środowiska.

Domek dla dzieci Backyard Discovery Wiosenny

domek ogrodowy, domek dla dzieci, domek do ogrodu, drewniany domek ogrodowy, drewniany domek dla dzieci, brykacze.pl, backyard discovery

Tak jak wszystkie domki ogrodowe firmy Backyard Discovery, Domek Wiosenny wykonany został z najwyższej jakości drewna cedrowego. Zapewnia ono niezwykłą wytrzymałość na zniszczenia, ale również ochronę przeciw promieniom UV. Domek w niczym nie przypomina zabawek konkurencji – wygląda jak prawdziwy dom, jest piękny, świetnie wykończony w skandynawskim stylu, oraz posiada mnóstwo akcesoriów. Należy do nich na przykład kuchnia, która znajduje się wewnątrz domku, wraz z akcesoriami. Kolejnym z nich jest okienko bistro i ławeczka, dzięki którym można konsumować podany przez młodego kucharza posiłek. Kolejne atuty to skrzynka pocztowa, otwierane okno, oraz pełne drzwi.

Drewniany domek ogrodowy Backyard Discovery Victorian Inn

domek ogrodowy, domek dla dzieci, drewniany domek ogrodowy, drewniany domek do ogrodu dla dzieci, brykacze.pl, backyard discovery

Domek Victorian Inn, czyli w wolnym tłumaczeniu „Tawerna Wiktoriańska” to nieco mniejsza chatka, niż Wiosenna, ale również posiada kuchnię, oraz okienko z ławeczką. Także drewno wykorzystane do konstrukcji jest takie samo – najwyższej jakość cedr. Tawerna jest prześliczna, posiada swój wiktoriański klimat, oraz zachowuje fantastyczną funkcjonalność charakterystyczną dla Backyard Discovery.


Amerykańskie drewniane domki dla dzieci

Również marka KidKraft specjalizuje się w zabawkach z drewna. Są to przede wszystkim domki dla dzieci i domki dla lalek, więc częściowo jest to konkurencja dla Backyard Discovery. My jednak traktujemy to jako alternatywę – są to również przepiękne zabawki o pięknym designie i funkcjonalności. Sami spójrzcie.

Drewniany domek ogrodowy KidKraft Seaside Cottage

domek ogrodowy, domek dla dzieci, domek do ogrodu, domek, drewniany domek dla dzieci, brykacze.pl

Amerykanie uwielbiają drewniane domki – to pewne. Uwielbiają również okienka bistro, ponieważ są one we wszystkich domkach, które wpadły nam w ręce. Domek Seaside Cottage posiada dodatkowo ławeczkę, na której można spokojnie odpoczywać i konsumować podane przez okienko potrawy.