W dobie popularności, oraz potęgi działalności internetowych, konkurencja w branży hurtu online jest ogromna. Również hurtownie zabawek działają już w internecie, a idealnym przykładem na to jest Leker.pl.

Internetowa hurtownia z zabawkami

Leker to importer i dystrybutor zabawek najlepszych marek, znanych na całym świecie. Zakupy w internecie są bardzo wygodne, gdyż można bardzo szybko przejrzeć setki produktów, oraz złożyć zamówienie.

Hurtownia zabawek również stacjonarnie

Dystrybutor zabawek Leker działa również stacjonarnie! Ich biuro handlowe, oraz magazyny, znajdują się w miejscowości Chynów, w sąsiedztwie miejscowości takich jak Warszawa, Piaseczno, czy Grójec.

Import i dystrybucja najlepszych marek

Leker.pl to importer i dystrybutor marek znanych na całym świecie. Są wyłącznym dystrybutorem Fisher Price Outdoor, Big, oraz Injusa, ale mają w swoim asortymencie również marki takie jak Simba, Wader, czy Smoby.

Targi zabawek Kid’s Time Kielce

Przedstawicieli Lekera możesz poznać osobiście na targach zabawek Kid’s Time w Kielcach. Jest to świetna okazja, by poznać ich asortyment, poznać ich samych, oraz ewentualnie nawiązać współpracę.

Dropshipping

Hurtownia zabawek Leker.pl oferuje współpracę na zasadzie dropshippingu. Polega to na tym, że hurtownia wysyła zamówienia bezpośrednio do klientów partnerskiego sklepu, zamiast na magazyn.