Hurtownia zabawek Leker.pl jest firmą, która zapracowała sobie na status czołowego importera zabawek w Polsce. Sprowadzają zabawki z różnych kontynentów, oraz mają wyłączność na dystrybucję niektórych z nich.

Fisher Price Outdoor

Hurtownia zabawek Leker.pl jest wyłącznym dystrybutorem Fisher Price Outdoor w naszym kraju. Nazwa marki jest nieco myląca, gdyż zabawki ogrodowe Fisher Price są kompaktowe i często sprawdzają się nawet lepiej w domu, niż na placu zabaw.

Smoby

Zabawki Smoby znane są na całym świecie. W Lekerze dostępnych jest prawie 200 produktów tego producenta. Import francuskich zabawek to jeden z wielu atutów tej hurtowni – Leker jest również importerem marek hiszpańskich, amerykańskich, oraz z innych krajów.

Wader

Firma Wader Polesie jest czołowym polskim producentem zabawek z tworzywa sztucznego. Posiada silną pozycję na rynku i nic nie wskazuje na to, by zagraniczni producenci ją wygryźli. Leker.pl posiada w ofercie ponad 200 produktów tej marki.

Simba

Zabawek marki Simba zazwyczaj nie trzeba przedstawiać. Jest to jeden z największych producentów zabawek na świecie, o dużej renomie i popularności.