Dla dzisiejszych rodziców, a tym samym często ludzi, którzy wychowali się w czasach Rzeczpospolitej Ludowej, rzeczy ze Stanów Zjednoczonych kojarzą się z lepszą jakością, oraz prestiżem. Dawniej były trudno dostępne i oprócz pieniędzy, trzeba było dużo sprytu, żeby je dostać. Dzisiaj jednak amerykańskie marki są dostępne na polskim rynku od ręki. Wymagających konsumentów nie brakuje, więc mamy importerów, którzy nawiązują współprace z producentami, by dostarczyć nam to, czego chcemy. Podobnie rzecz ma się na rynku zabawek – sklep brykacze.pl ma w swojej ofercie liczne produkty tej marki.

 

Step2 jest firmą, która wyewoluowała z 8-osobowej ekipy do jednego z największych producentów zabawek w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, oraz ponad 70 innych państwach. Mottem tej marki jest „Łączymy pokolenia”, więc ich zabawki stworzone są z myślą o tym, żeby rodzina mogła bawić się wspólnie i dzięki temu zacieśniać swoje więzi.

Firma nie tylko dba o relacje rodzinne swoich klientów, ale sama jest też wielką rodziną oddanych pracowników. Zostali wyróżnieni w plebiscycie NorthCoast 99, który wybiera co roku spośród lokalnych firm 99 najlepszych miejsc pracy. W swojej ocenie biorą pod uwagę politykę i procedury przyciągnięcia, utrzymania, oraz motywowania swoich pracowników, a także ankiety wypełnione przez zatrudnione osoby.

step2, amerykańskie zabawki, zabawki premium, brykacze.pl

“Te firmy zasłużyły sobie na miano najlepszych miejsc pracy dzięki przyciąganiu, wspieraniu, utrzymywaniu, oraz motywowaniu swoich pracowniczych talentów. ERC (organizator programu – przyp. tłum.) założyło program z nadzieją, że zainspiruje on lokalnych pracodawców do tego, by promować ruch przyjaznych miejsc pracy.” – Pet Perry, prezes ERC

Firma Step2 znana jest również z tego, że jest przyjazna osobom niepełnosprawnym i z dysfunkcjami. Tworzą wiele zabawek przeznaczonych między innymi do stymulowania umiejętności, z którymi mają trudność dzieci z zaburzeniami psychicznymi, oraz zabawki ogrodowe przystosowane do dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich.

step2, patio z grillem, brykacze.pl

Oprócz tego, Step2 współpracuje z organizacją non-profit Weaver Industries, która zajmuje się wspieraniem osób z dysfunkcjami poprzez organizowanie szkoleń, oraz miejsc pracy dla takich ludzi

 

 

Proponujemy zwrócić uwagę na poniższe zabawki tego producenta:

 

warsztat stolarski, step2, amerykańskie zabawki, brykacze.pl

Kuchnia dla dzieci Dużą interaktywna 20 akc. Step 2 kolorowa