Obecnie producenci dają nam możliwość zakupu rowerków dla naszych dzieci nawet jeśli nie potrafią one jeszcze chodzić. Na rynku znajdują się bowiem trójkołowce, które pozwalają przewozić dzieci z frajdą dla nich i wygodą dla rodziców. W związku z rozwojem Internetu również tam możemy kupić rowerki dla swoich pociech. Jak rozpoznać, czy lepsza oferta należy do sklepu stacjonarnego, czy internetowego?

Nie tylko cena

Główny obiekt zainteresowania przy wyborze produktów dla pociech stanowi cena. Kierując się jednak jedynie tym kryterium nie będziemy w stanie wybrać dobrego sprzętu dla dziecka, ponieważ cena jest często odzwierciedleniem wartości marki. Na przykładzie rowerków wielofunkcyjnych sprawdziliśmy, gdzie najlepiej dokonywać wyboru. Oceniliśmy dostępność różnych wariantów zakupu w Internecie i w stacjonarnych sklepach. Naszym celem była też solidna budowa poszczególnych modeli i ogólny wygląd, który mógłby spodobać się dziecku. Jaki był wynik naszego sprawdzianu?

Sprawdzaj tradycyjnie, kupuj w Internecie

Najlepszą metodą do zakupu rowerka dla swojego dziecka będzie obejrzenie go w stacjonarnym sklepie. Nie ma to jak dotknąć zakupywanego towaru i obejrzeć go z każdej strony. Jednak to nie tam powinniśmy dokonać ostatecznej transakcji. Nasz wybór padł na Internet, ponieważ to tam znajdziemy o wiele większy wybór rowerków pod względem koloru i zawartych opcji dodatkowych. Tam również dostępne są dla nas niższe ceny, ponieważ sklepu internetowe nie stosują tak wysokich marż, jak sklepy tradycyjne. Warto więc poszukać rowerka w sieci.