Coroczne targi zabawek Kids’ Time w Kielcach to niecodzienna okazja, by spotkać się z całym światem zabawkowym z Polski, oraz zagranicy. Co roku przyjeżdżają tam najważniejsze firmy i jest to okazja, by nawiązać współpracę. Również hurtownia zabawek Leker.pl, po raz kolejny zjawi się na targach w Kielcach już 20.02. Warto ich poznać!

Leker.pl – hurtowe centrum dystrybucji

Hurtownia zabawek Leker.pl to importer i dystrybutor zabawek najlepszych marek na świecie. Są to producenci z aż 3 kontynentów, o sprawdzonej renomie i dużym imieniu. Należą do nich między innymi Fisher Price, Smoby, Simba, oraz Wader.

Wyłączna dystrybucja zabawek najlepszych marek

Leker posiada status wyłącznego dystrybutora marek takich jak Fisher Price, Big i Injusa. Są to światowi producenci, których warto mieć w swoim asortymencie.

Dropshipping – handluj bez własnego magazynu

Dropshipping to forma współpracy z hurtownią, która pozwala na otwarcie sklepu bez posiadania własnego magazynu. Polega na tym, że hurtownia wysyła towar bezpośrednio do klientów partnerskiego sklepu.

Kontakt

Jeśli nie możesz być na targach, to nic straconego. Możesz odwiedzić Lekera w jego biurze handlowy, które znajduje się w Chynowie. Jest to wieś w województwie mazowieckim, w okolicach miejscowości takich jak Piaseczno, Grójec i Warszawa.