Firma Berg jest Holenderskim producentem, który produkuje trampoliny ogrodowe, oraz gokarty na pedały. Znani są z wyjątkowej jakości swoich produktów, oraz dbałości o bezpieczeństwo. Jednocześnie produkty Berg są wykonane w nowoczesnym stylu, który nam się bardzo podoba.

Trampoliny ogrodowe Berg dzielą się na 4 modele. Połowa z nich przeznaczona jest wyłącznie dla dzieci, ale druga połowa może być używana również przez dorosłych.

BERG Profesjonalna trampolina ogrodowa Elite+

trampolina dla dzieci, trampolina ogrodowa, trampoliny do ogrodu, brykacze.pl

Najlepsza z najlepszych. Ta trampolina ogrodowa może służyć osobom dorosłym – maksymalne obciążenie to 120 kg. Dzięki zastosowanym niesamowicie mocnym sprężynom Twinspring Gold o wzmocnionej elastyczności, obszar idealnego wybicia jest dużo większy, niż przy zwyczajnych sprężynach. Dodatkowo technologia AirFlow zmniejsza opór powietrza i tym samym zwiększa wybicie.

BERG Trampolina do ogrodu dla dzieci i dorosłych Champion

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci i dorosłych, trampolina berg, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Trampolina ogrodowa BERG Champion to świetny produkt, który może być używany przez dzieci i przez dorosłych. Posiada te same cudowne sprężyny, co model Elite+, więc skakanie przynosi jeszcze więcej radości.

BERG Trampolina dla dzieci Favorit

trampolina ogrodowa, trampoliny dla dzieci, trampolina dziecięca, trampolina berg, brykacze.pl

Genialna trampolina ogrodowa dla dzieci. Będzie idealna dla maluchów, które potrafią już skakać, ale również świetnie sprawdzi się do nauki pierwszych skoków i akrobacji.

BERG Trampolina ogrodowa dla dzieci Talent Inground

trampolina ogrodowa berg, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Najlepsza trampolina dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z trampoliningiem. Jest stosunkowo tania, dostępna jest w małych rozmiarach, oraz w przypadku modelu Inground, konstrukcja montażu w ziemi sprawia, że łatwo jest wejść na trampolinę nawet małemu dziecku.