Ważną chwilą, w życiu ludzi dużych i małych są urodziny. Dlatego na urodziny każde dziecko powinno dostać zabawkę, którą będzie pamiętać przez długi czas i która sprawi mu naprawdę wielką radość.

 

Prezent dla dziewczynek

Ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy dla dziewczynki może być wózek dla lalki.

Małe damy lubiące stroić się i malować będą zadowolone z Toaletki Kraina Lodu kącik piękności. Toaletka wyposażona jest w duże, bezpieczne dla dziewczynki lustro oraz różne, potrzebne małym strojnisiom akcesoria takie jak: gumki do włosów, flakonik, spinki, bransoletka oraz wygodny stołeczek.

 

Prezenty dla chłopców od 3 do 8 lat

W pewnym wieku chłopcy lubią naśladować bohaterów ulubionych bajek. Do częstych zabaw należy zabawa w strażaka ratującego innych z pożaru. Chcąc wyjść naprzeciw takim zabawom możemy kupić swojej pociesze Remizę strażacką z dwoma autami policyjnymi w zestawie. Odgrywanie scen, w których ważne są odwaga, bezinteresowność i poświęcenie wpływają korzystnie na kształtowanie się młodych osobowości.

Warto pamiętać o tym, że prezent dla dziecka na urodziny musi być przemyślany i dopasowany do wieku i zainteresowań dziecka. Wtedy na pewno stanie się źródłem radości i dobrej zabawy.